Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, Княжево
163 525 €
319 827.10 лв.

(2 271 €, 4 441.69 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
Публикувана в 14:41 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 71 пъти.
Площ:
72 m2
Етаж:
3-ти от 6
Газ:
ДА
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2028 г.

Описание на имота:

Възможност за схема 20/80

Представяме Ви светъл и функционален двустаен апартамент, разположен на 3-ти етаж от общо 6 в модерна жилищна сграда в един от най-предпочитаните и спокойни райони на София кв. Княжево.

✔ Южно изложение
✔ Етаж: 3 от 6
✔ Просторна дневна с кухненски бокс
✔ Комфортна спалня
✔ Балкон
✔ Отлично разпределение и естествена светлина

Апартаментът е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция.

💳 Гъвкави условия за покупка:
3 различни схеми на плащане
Индивидуален подход според нуждите на клиента

📍 Локация:
Кв. Княжево предлага спокойствие, чист въздух, бърз достъп до центъра на града и близост до природата на Витоша.

Възможност за допълнително закупуване на мазе, паркоместа и гаражи

Брокер:
Теодор Тодоров
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град София, Княжево
Обява: 1b177875886183314

163 525 €
319 827.10 лв.
(2 271 €, 4 441.69 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Княжево